Course Image Робототехніка та програмування для дітей шкільного віку
Навчальний розвиваючій курс "Робототехніка та програмування для дітей шкільного віку" - для дітей від 6 до 16 років!

    На заняттях діти навчаться конструювати роботів за допомогою базових наборів для конструювання «LEGO» і «ARDUINO», навчальних роботів-конструкторів mBot Makeblock. Познайомляться зі схемотехнікою за допомогою конструкторів серії «Знаток» і «Практична електроніка»; з механікою - серії Discovering STEM, «Технотронік» і «Універсал» серії TechnoK, Variety Blocks, Funny Bricks, з гідравлікою - Hydraulic Robot ARM; з хімією за допомогою наборів для експериментів з хімії: «Юний хімік» і «Забавна хімія».

   На заняттях майбутні IT-шникі познайомляться з основами програмування на мові "SCRATCH", "Python" (та вивчат основи мови "С++" під час програмування микроконтролерів роботів)!

    Курс «Робототехніка та програмування» має практичну спрямованість, дозволяють в реальних ситуаціях набути безцінного досвіду і навички інженерії на все життя, застосувати шкільні знання з математики, фізики, інформатики.


Даний курс Pyrhon + Minecraft – це синергія популярної комп'ютерної гри Minecraft і сучасної мови програмування Python.

Діти пишуть команди на мові Python, а результат їх виконання тут же наочно з'являється на екрані в їх улюбленій грі Мпйнкрафт! Це стимулює інтерес і мотивацію до вивчення нової інформації! Поступово діти розуміють, що програма, написана за 15 хвилин, може заощадити їм кілька годин монотонного ручного розставляння блоків-цеглинок в грі. Це ще більше підстьобує їх фантазію і творчість. Дозволяє мислити більш масштабно.


Курс розрахований на дітей шкільного віку від 9 до 14 років!