Анотація курсу
Програма варіативної навчальної дисципліни “Програмно-апаратні засоби інформаційних мереж” складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів за спеціальністю 172 – Телекомунікації та радіотехніка. Предметом вивчення навчальної дисципліни є апаратно-програмні засоби інформаційних мереж, програмні та апаратні платформи, її складові елементи. Дисципліна забезпечує студентам базові знання та уміння необхідні для вибору та використання сучасних програмно-апаратних комплексів під час проектування та експлуатації сучасних інформаційних мереж.
Мета курсу
Формування у студентів знань, необхідних для розуміння які програмні та апаратні засоби використовуються підчас організації інформаційних мереж, у чому полягає особливість цих засобів, яких вимог необхідно дотримуватися при їх експлуатації, яких принципів слід дотримуватися при виборі апаратно-програмних засобів для розгортання інформаційних мереж. Отримання навичок роботи з програмними та апаратними засобами різних типів. Курс базується на дисциплінах базової вищої освіти за спеціальністю 172 Телекомунікації та радіотехніка: “Телекомунікаційні та інформаційні мережі”, “Системи комутації та розподілу інформації”, “Телекомунікаційні системи передач”.
Завдання курсу.
Надати студентам навички необхідні для вибору програмно-апаратних засобів для розгортання інформаційних мереж та подальшої експлуатації цих засобів.
У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен
знати: принципи побудови та функціонування апаратних та програмних засобів інформаційних мереж, принципи експлуатації цих засобів.
вміти: застосовувати різні типи програмних та апаратних засобів для реалізації тієї, чи іншої функції інформаційної мережі; здійснювати обґрунтований вибір необхідних апаратно-програмних засобів; здійснити аналіз переваг та ризиків при застосуванні того чи іншого апаратного або програмного засобу.
Формат курсу
на вивчення навчальної дисципліни відводиться 90 годин/ 3кредитів ECTS. Курс складається з лекцій, практичних і лабораторних занять, комплексного завдання, а також самостійної роботи студента.
- Викладач: Roman Tsaryov
- Викладач: Катерина Лаврека
- Викладач: Леся Никитюк